EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: File
hr: Datoteka

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Order
hr: Redoslijed

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: About
hr: Opis
