EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: File
pl: Plik

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Order
pl: Kolejność

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: About
pl: O stronie

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
