EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Order
sl: Vrstni red

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: About
sl: O modulu
