EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: File
sv: Fil

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Heading
sv: Rubrik

en: Order
sv: Ordning

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: About
sv: Om

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Chapters
sv: Kapitel
