EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: ID
vi: Mã

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Order
vi: Thứ tự

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: About
vi: Giới thiệu

en: Chapters
vi: Đoạn phim
