EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: File
eu: Fitxategi

en: ID
eu: IDa

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Order
eu: Ordena

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: About
eu: (r)i buruz
