EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Order
gl: Orde

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: About
gl: Información

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
