EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: File
km: ឯកសារ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Order
km: លំដាប់

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: About
km: អំពី
