EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Heading
oc: Entèsta

en: Order
oc: Òrdre

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: About
oc: A prepaus

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
