EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: File
ro: Fișier

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Order
ro: Comandă

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: About
ro: Despre
