EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: On
ta: சரி

en: File
ta: கோப்பு

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Order
ta: வரிசை

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: About
ta: பற்றி
