EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: ID
az: İD

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Heading
az: Başlıq

en: Subtitle
az: Altyazı

en: About
az: Haqqında
