EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Heading
be: Загаловак

en: Order
be: Парадак

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: About
be: Аб
