EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Heading
et: Pealkiri

en: Order
et: Järjestus

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: About
et: Programmist
