EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: On
fa: روشن

en: File
fa: فایل

en: ID
fa: شناسه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Heading
fa: عنوان

en: Order
fa: سفارش

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: About
fa: درباره

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
