EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Heading
it: Intestazione

en: Order
it: Ordina

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: About
it: Informazioni

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
