EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: On
ja: オン

en: File
ja: ファイル

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Heading
ja: 見出し1

en: Order
ja: オーダー

en: Cover image
ja: 表紙画像

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: About
ja: アバウト
