EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: ID
ne: परिचय

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: About
ne: बारेमा
