EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: ID
th: ไอดี

en: Off
th: ปิด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Order
th: เรียงตาม

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: About
th: เกี่ยวกับ
