EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Heading
da: Overskrift

en: Order
da: Rækkefølge

en: About
da: Om

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
