EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: On
hi: चालू

en: ID
hi: आईडी

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Order
hi: क्रम

en: About
hi: के बारे में
