EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
