EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Heading
sk: Nadpis

en: Order
sk: Poradie

en: About
sk: Informácie o
