EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha10) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Heading
ca: Capçalera

en: Order
ca: Ordre

en: About
ca: Detalls

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
