EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: ID
hu: Azonosító

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Heading
hu: Címsor

en: Order
hu: Rendelés

en: Subtitle
hu: Alcím

en: About
hu: Leírás

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.
