EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Heading
tr: Başlık

en: Order
tr: Sıralama

en: About
tr: Hakkında
