Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: select
ar: اختر

en: Top
ar: الأعلى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
ar: %field التاريخ الزامي .ادخل تاريخ مشابه لهذا الشكل %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
ar: %field التاريخ غيرمقبول . ادخل تاريخ مشابه لهذا الشكل %format.
