Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: select
uk: вибір

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: position
uk: розташування

en: Default value
uk: Базове значення

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
uk: Дата %field є обов'язковою. Будь ласка, введіть дату в форматі %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
uk: Дата %field неприпустима. Будь ласка, введіть дату в форматі %format.
