Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: select
vi: chọn

en: Top
vi: Đầu

en: ID
vi: Mã

en: Bottom
vi: Cuối

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
