Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
cs: Datum v poli %field je vyžadováno. Zadejte datum ve formátu  %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
cs: Datum v poli %field je neplatné. Zadejte datum ve formátu %format.
