Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: select
de: Auswählen

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: position
de: Position

en: Default value
de: Standardwert

en: start date
de: Startdatum

en: end date
de: Enddatum

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
de: Das Datum %field ist erforderlich. Bitte ein Datum im Format %format eingeben.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
de: Das %field Datum ist ungültig. Bitte ein Datum im Format %format eingeben.
