Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: select
es: seleccionar

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
es: La fecha %field es necesaria. Por favor indique una fecha con el formato %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
es: La fecha %field no es válida. Por favor escriba una fecha con el formato %format.
