Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Top
eu: Goian

en: ID
eu: IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
