Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: select
fi: valitse

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
fi: Päivämääräkenttä %field on pakollinen. Ole hyvä ja syötä päivämäärä muodossa %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
fi: Arvo päivämääräkentässä %field ei ole kelvollinen. Ole hyvä ja syötä päivämäärä muodossa %format.
