Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
gl: A data %field é necesaria. Por favor, introduza unha data co formato %format.
