Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: select
hu: választás

en: Top
hu: Teteje

en: ID
hu: Azonosító

en: Bottom
hu: Alja

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: start date
hu: Kezdés dátuma

en: end date
hu: Befejezás dátuma

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
hu: %field dátum kötelező melyet, %format formában kell megadni.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
hu: %field dátum érvénytelen, melyet %format formában kell megadni.
