Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: select
id: Pilih

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
id: Tanggal %field dibutuhkan. Harap masukkan tanggal dalam format %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
id: Tanggal %field tidak valid. Harap masukkan tanggal dalam format %format.
