Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: position
pl: pozycja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
pl: Data w polu %field jest wymagana. Prosimy wprowadzić datę w formacie %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
pl: Data pola %field jest niepoprawna. Prosimy wprowadzić datę w formacie %format.
