Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: select
ro: selectare

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
ro: Data câmpului %field este necesară. Vă rugăm să introduceți o dată în formatul %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
ro: Data câmpului %field nu este validă. Vă rugăm să introduceți o dată în formatul %format.
