EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta15) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: Picture
sl: Slika

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: email
sl: e-naslov

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: White
sl: Bela

en: Dates
sl: Datumi
