EPSCoR ERCore (8.x-1.20) - en to he translation catalogue (88 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Totals
he: סך הכל

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Link
he: קישור

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: Updated
he: עודכן

en: Component
he: רכיב

en: Total
he: סך הכל

en: Components
he: רכיבים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Submitted
he: נשלח

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Drupal
he: דרופל

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Count
he: כמות

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Address
he: כתובת

en: email
he: דוא"ל

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: End date
he: תאריך סיום

en: Other
he: אחר

en: Last
he: אחרון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Department
he: מחלקה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Pending
he: ממתינות

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Expired
he: פג תוקפם

en: First
he: ראשון

en: author
he: מחבר/ת

en: White
he: לבן

en: Completed
he: נשלם

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Panel
he: פאנל

en: Offset
he: היסט

en: Dates
he: תאריכים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: Primary
he: ראשי

en: Collaboration
he: שיתוף פעולה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Meeting
he: פגישה

en: Filipino
he: פיליפינית

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
