Entity Registration Form (2.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Register
es: Registro

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Participant
es: Participante

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Inline
es: En línea

en: Authored by
es: Escrito por

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Changed
es: Modificado

en: Participants
es: Participantes

en: Registration Form
es: Formulario de Registro

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Locked
es: Bloqueado

en: About
es: Acerca de

en: Registration
es: Registro

en: Registrations
es: Registros

en: Registration type
es: Tipo de Registro

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
