Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Participant
be: Удзельнік

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Inline
be: Убудаваны

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб
