Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Inline
bs: U liniji

en: Authored by
bs: Napisao

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Locked
bs: Zaključano
