Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Inline
ca: En línia

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: Registration
ca: Registre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Order number
ca: Número de comanda

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
