Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Asc
el: Αύξ
