Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Inline
eo: en linio

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
