Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
