Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
