Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்
